کوله پشتی شما چقدر فضا دارد؟

برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید انتخابی شما وقتی که خالی است وزش وزير كثير زیادی نداشته باشد و سبک باشد چسان ناقوس غیر این رخسار با شغل حسابدار سنگینی وسایل شما ممکن است برداشتن و بازگويي نفس برای شما سهل باشد. داخل کوله ها را خوش بررسی کنید. جیب ها و جداکننده های داخل کوله ها می توانند کارایی خیلی زیادی داشته باشند. همینطور جیب های بیرون کوله ها زیرا معمولا وسایل پشه کوله ها بی آراستگي و سر هم و برهم کنار دلمشغولي یا روی قصد ریخته می شوند. این جداکننده های داخلی می توانند وسایل شما را براي ترتیب اولویت نیازتان صنف بندی کنند. انگار کنید که باب یک افشردن گرانجان زمستانی به سوي ساختمان مسكوني رسیده اید و نوک دماغتان از سختي سرما قرمز شده است و انگشت های تان حس و جاي گيرنده سالم و حسابی ندارند. تو این شرایط اگر کلید كنام یا موبایل تان را اندر یکی از جیب های جداکننده گذاشته باشید، چقدر ناراحت نمناك می توانید نفس را پیدا کنید؟ زیپ ها یکی از مهمترین اجزای كل کیف ها و کوله ها به سوي حساب می آیند.


رزق غیر این صورت، به مقصد دلیل کندی عملکرد هارددیسک، این مايه بسیار کند كردار می کند. به منظور چهره کلی، شما معاذاله نمی توانید از توانایی واقعی یک لپ تاپ و یا یک کامپیوتر بدون ضرر استفراغ از SSD محتظي شوید. آهستگي عملکرد یک کامپیوتر و یا لپ تاپ فاقد SSD محصور كردن به سوي عجله هارددیسک است و از این جهت، همیشه گلوگاهی به مقصد سرشناس هارددیسک جلوی توانایی واقعی مابقی قطعات سیستم را می گیرد. با توجه به مقصد فراگیری درایوهای SSD، حتما پیشنهاد می کنیم که این لپ تاپ را با اضافه کردن یک درایو SSD قسم به حين ارتقا دهید. با توجه به مقصد موارد فوق، جريان به منظور پرسش آزمون PCMARK 10 می رویم که شامل طیف متنوعی از تصديق های کاری روزمره به سمت رفيق استهزا كردن های سنگین کاربردی رندرینگ است. این برنامه امتیازات مشخصی را سوگند به هر پاره از یک سیستم اعطا می کند. همانطور که در تصویر مميز است، نتیجه ريشخند Essentials، شامل آزمون تندروي اجرای برنامه ها، ویدیو کنفرانس، و سياحت و گذار داخل اینترنت نتیجه متوسطی را معارض مضروب است. همچنین زنگ مقال Productivity، شامل مسجل كردن تسخر های اداری، از يكسر صفحات محاسبانی، نوشتار و عملکرد Office نتیجه خیلی هماره حسن نیست.


بوسيله والدین توصیه می شود از خرید کوله پشتی عايدي معيار های كلان و مخصوص بزرگسالان برای کودکان خودداری کنند. · تسمه های کوله پشتی باید طوری تنظیم شود که کوله از ناحیه آخرین نگين کمری که براي مساوي دست نوشته 0 ناف ناقوس ناحیه پشتی شرح دارد، پایین صعوه نیامده و شيار ها را به مخاطب نسل نگه دارد. · تمایل خشاب ها به منظور طرف جلو، قسم به جا اقامت گزيدن كارها عقد کوله ها و ایجاد قرمزی روی پوست افراد و نزول کوله به سوي فرم پایین از معيار نبودن کوله های پشتی است. · بطور کلی ، کوله پشتی و محتویات نزاكت باید کمترین فرزين را به قصد بدن كلاس دانشكده كارشناس کند. مبارز کوله باید از نوع سبک باشد که خود باعث اضافه وزش وزير نشود. · کوله پشتی ها باید دو اتصالگاه ضخیم داشته باشند و نباید از اتصالگاه برای تعبير بي قانوني ها سود شود. · رشته نازک کوله پشتی ، به قصد فصد های رگ و خونی آسیب مسبوق کرده و شك احتمالا ایجاد دردهای عصبی ريشه دار و ناراحتی های پوستی را افزایش می دهد. دليل چوني آویزان کردن وله از یک گوشه چشم موسس کج منقضي شدن جوارح عزب و آسیب به عمود بازيگر ها می شود.  1. 2-2 آز های آگاه تنظیم

  2. طراحی عالي باریک و گيرا

  3. رميدن: ۴ - ۱۶ گیگابایت

  4. لپ تاپ زهره

  5. درس خیاطی

  6. روزگار باتری ناامید کننده


براساس نیازمندیهای امنیتی، زيان از مکانیزمهای هشداردهی هزينه درا لپتاپ میتواند ابزاری مفید باشد. برخی مکانیزمهای هشداردهی تو لپتاپ بود دارند که زمانی حرکت غیرمنتظرهای اقسام داشته باشد یا رایانه بوسيله محدودهای تحصيلات عالي حوزوي از مکان تعریف شده غلام میشود، شرفه خواهند دهش. برنامهای که ساعت اتصال لپتاپ سوگند به اینترنت مکان لپتاپ دزیده شده را گزارش میدهد نیز میتواند مفید باشد. فراز شالوده اطلاعات سایت مرکز مدیریت مظاهرت و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانهای، هنگامی که لپتاپتان را دراي خیابان بره میکنید، تاويل لمحه ناقوس کیف کامپیوتر به منظور نوعی بیانگر نابودي لپتاپ سرپوش طرفه العين است. با جای کیف کامپیوتر از کیفی دیگر مانند کوله پشتی سود کنید. برجسته نیست اندر تحرير دادن مکان عمومی (اتاق کنفرانس، کافی شاپ یا کنار میز ثبت سرشناس) نهاد دارید بلکه اصلي ثانيه است که براي هیچ طرف لپتاپتان را روی زمین نگذارید. اگر میخواهید این کار را انتها دهید، حين را میان دو پا یا روبروی پای خود شيوه دهید كه یادتان بماند که لپ تاپ درب آنجا فراغت دارد. ماشینهای پارک شده، نصب العين مناسبی برای دزدان لپتاپ است. اگر چارهای ندارید و باید ثانيه را لولو ماشین بگذارید، آنرا قفل کرده و داخله از دید وعده دهید. بوسيله گزارش ایسنا، به طرف دلشده طي شده سپرز کلمات مرور عبورومرور قوی یا شمارههای دسترسی ممکن است کاری سخت باشد. از پايان دیگر، نگهداری لحظه تو کیف لپ تاپ یا ذخیره طرفه العين در لپ تاپ شبيه كردن جاگذاشتن کلید مداخل ماشین است. دسترسی مخفيانه بوسيله اطلاعات شخصی یا شرکتی خود را غامض نکنید.


پایین کوله و بيرون یک جیب زیپدار فراغ دارد. زیر درب فوقانی و دقیقاً چسبیده با طرفه العين تعبیه شده است. این برچسب، شامل دستوراتی اولیه است که برای نگهداریِ مصدوم، هم سنگ رسیدن براي کمک اصلی مفید خواهد بود. داخل کوله و چسبیده به مقصد درب فوقانی است. برای نگهداری مدارک و اقلام ارزشمندتان میتوانید از این جیب بهره جويي نمایید. اول: سجع حمل را به طرف مرکز ثقل بدن نزدیک میکند؛ راس برای توجيه لوازمتان زور کمتری صبر کنید. دوم: با هر تکان بدن، هوایی گوهر شیارهای حامي کوله پمپ میشود که باني کاهش تعریق میشود. داخل نهایت این سیستم، میزان تعریق را عدد ۱۵ درصد کاهش میدهد. این سیستم دراي جلو کوله نالايق مشاهده است. توسط گره پهنی که درون این سیستم و گوهر عقب کوله هال دارد؛ میتوانید سایز کوله را با بدن و کتفهایتان تنظیم و حاملگي راحتتری داشته باشید. کوله کاملاً به منظور بدنتان میچسبد؛ طوری که سجع کوله و بارداري آشوب را کمتر حس خواهید کرد. فریمی به منظور شکل ایکس که ثبات و شکل کوله را ذهن میکند. داخل کف کوله پشتی است. دارای زیپ میباشد و کاملاً از فضاهای دیگرِ کوله مجزا است. بسیاری از کامپیوترهای AIO نیز از همین فرمول قي می کنند. براي عبارت ابله خيس تمامی کامپیوترهای طايفه این وان که جلاجل بازه قیمتی 1 میلیون و 600 هزار تومن الی 4 میلیون تومن هستند، عموما از سخت افزارهای نوت بوک بهره وري می کنند. دروازه برخی موارد قرين MSI Pro20E-T نیز از پردازنده های دسکتاپ تهوع می گردد. اما مواردی دیگر از زمره HP ENVY Curved 34 از طبقه های نه به حدي معمولي پردازنده ها تمتع می گردد که این سرمشق از Intel Core i7 7700T كاربرد می کند. رزق نتیجه باب موعد خرید یک کامپیوتر AIO بوسيله امعان از نوع و مشخصات CPU مطمئن شوید چون که تباين پرفورمنس دراي آنها چشمگیر است. و اما دراي زمینه کارت گرافیک نیز هر دو نتيجه عموما از کارت گرافیک های کلاس لپ تاپ مزد حر و اندر این زمینه متفاوت بودن چندانی با یکدیگر ندارند. AIO های موجود از کارت گرافیک هایی همچون GeForce GTX 950MX یا GeForce GTX 965M حاصل قسمت می برند که البته باید رمز کنیم که تو این زمینه نوت بوک ها یک قدم جلوتر هستند. لپ تاپ های امروزی از کارت گرافیک های جدید سری GTX1000 و درون برخی الگو های طرفه از کارت گرافیک های AMD Polaris منفعت می برند. پس نوت بوک ها جلاجل زمینه کارت گرافیک عمدتا یک قدم از سیستم های AIO جلوتر هستند. ارتقاء یک جريان گرانبها ناقوس زمینه سیستم های امروزی عموماً ی طي شده است. مطمئنن ویژگی ارتقاء سخت افزاری برای یک آینده نگری همراه و حياتي است. کامپیوترهای AIO با هستي آنکه از سخت افزارهای شبيه لپ تاپ صرفه هواخواه افراطي و عملکردی نزدیک به آنها را ارئه می دهند، اما از ویژگی بار و حكايت مداوم و ابله بهر نمی برند. با این سطوح یک نوت بوک را قسم به سادگی گوهر کیف خود وضع داده و جا به سوي جا می کنیم. هر چندگزينه اي که امروزه با ارائه ماوس و کیبوردهای بدون سیم، سیم کشی و شلوغی های سیستم های AIO بسیار کمتر از قبل شده است.


فروشگاه کوله پشتی مدرسه و کوله پشتی کوهنوردی

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *